Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe - Ćwiczenia na macie to fundament systemu pilates.

Pilates to metoda ćwiczeń o umiarkowanej dynamice, która zawiera w sobie elementy stretchingu, jogi oraz ćwiczenia izometryczne. Ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo system tych ćwiczeń coraz częściej i chętniej wykorzystywany jest w rehabilitacji. Metoda opracowana przez Josepha Pilatesa skupia się na wzmacnianiu mięśni głębokich tułowia oraz rozciąganiu przykurczy, z którymi dzisiejszy człowiek ma często do czynienia, ze względu na współczesny tryb życia.

 

Ćwiczenia na macie to fundament systemu pilates. Podczas takiego treningu wykonywane są ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz poprawiające ruchomość kręgosłupa we wszystkich kierunkach. Bardzo istotne jest skupienie na nauce prawidłowego oddychania, dzięki czemu osoba ćwicząca jest w stanie zacząć rozluźniać nadmiernie napięte mięśnie w swoim ciele i wykonywać ćwiczenia jeszcze bardziej efektywnie. Zajęcia w kameralnych, sześcioosobowych grupach.

 

Zajęcia:

Poniedziałek (początkująca) –  9:00
Wtorek (średniozaawansowana) – 17:00
Środa (początkująca) – 18:00

 

Inwestycja:
-pojedyncze wejście 60 zł
-karnet miesięczny (1 raz w tygodniu) 200 zł

 

Informujemy, że obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia. Zapraszamy do kontaktu.

Zajęcia grupowe - Ćwiczenia na macie to fundament systemu pilates.
Zapraszamy do FitLife Studio.
Zapraszamy do FitLife Studio.

To najlepszy moment na to, że poprawić jakość swojego życia. Zrób pierwszy krok właśnie teraz – umów się na wizytę u fizjoterapeuty lub na trening medyczny pilates. Czekamy na Ciebie w FitLife Studio!

Umów wizytę