Pilates

TRENING INDYWIDUALNY

Pilates medyczny w FitLife Studio to nowoczesny trening łączący w sobie inspiracje z klasycznego nurtu tej metody oraz zaplecze fizjoterapeutyczne płynące z wiedzy i doświadczenia pracy w zawodzie.

Dowiedz się więcej
TRENING INDYWIDUALNY
TRENING DUO

TRENING DUO

Są to zajęcia prowadzone na reformerze, w których uczestniczą dwie osoby. W takim treningu mogą brać udział osoby będące na różnym stopniu wytrenowania, jednak zaleca się, aby nie było znacznej różnicy dotyczącej możliwości wysiłkowych, zakresów ruchomości oraz zaistniałych problemów zdrowotnych.

Dowiedz się więcej

ZAJĘCIA GRUPOWE

Ćwiczenia na macie to fundament systemu pilates. Podczas takiego treningu wykonywane są ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz poprawiające ruchomość kręgosłupa we wszystkich kierunkach. Bardzo istotne jest skupienie na nauce prawidłowego oddychania, dzięki czemu osoba ćwicząca jest w stanie zacząć rozluźniać nadmiernie napięte mięśnie w swoim ciele i wykonywać ćwiczenia jeszcze bardziej efektywnie.

Dowiedz się więcej
ZAJĘCIA GRUPOWE
Pilates kobiet w ciąży

Pilates kobiet w ciąży

Pilates kobiet w ciąży – Ćwiczenia podczas ciąży przynoszą wiele korzyści zarówno dla zdrowia matki, jak i rozwijającego się dziecka. Poprawa samopoczucia, lepsza kondycja fizyczna, zmniejszenie typowych dolegliwości ciążowych, kontrola przyrostu masy ciała, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, poprawa krążenia, wzmocnienie zdrowia psychicznego to tylko część efektów jakie może przynieść regularna i świadoma aktywność w trakcie ciąży. Dodatkowo kobiety dbające o zdrową aktywność w trakcie ciąży mogą szybciej powrócić do formy po porodzie.

Dowiedz się więcej

Pilates po porodzie

Pilates po porodzie – Ćwiczenia po porodzie odgrywają kluczową rolę w procesie regeneracji i powrotu do formy po ciąży. Odpowiednio dobrana aktywność może przynieść wiele korzyści zdrowotnych i psychologicznych dla młodych mam. Poprawa kondycji, wzrost siły mięśniowej, lepszą jakość snu, redukcja masy ciała i kształtowanie sylwetki, poprawa wytrzymałości, wzmocnienie dna miednicy, poprawa postawy to przykładowe efekty wdrożenia ćwiczeń po porodzie. Dodatkowo taka aktywność wpływa pozytywnie na poziom energii, redukcję napięć i stresu, jest przyjemną odskocznią, gdzie młoda mama może skupić się na sobie w towarzystwie podobnych wspaniałych kobiet.

Dowiedz się więcej
Pilates po porodzie
Zapraszamy do FitLife Studio.
Zapraszamy do FitLife Studio.

To najlepszy moment na to, że poprawić jakość swojego życia. Zrób pierwszy krok właśnie teraz – umów się na wizytę u fizjoterapeuty lub na trening medyczny pilates. Czekamy na Ciebie w FitLife Studio!

Umów wizytę