Trening indywidualny

Pilates medyczny w FitLife Studio to nowoczesny trening

Pilates medyczny w FitLife Studio to nowoczesny trening łączący w sobie inspiracje z klasycznego nurtu tej metody oraz zaplecze fizjoterapeutyczne płynące z wiedzy i doświadczenia pracy w zawodzie.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę oraz instruktorkę Pilates, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie i w pełni zaopiekowany. Indywidualne podejście, dostęp do różnego rodzaju sprzętów podczas  treningu personalnego daje szeroki wachlarz możliwości pracy z ciałem oraz zapewnia dużą różnorodność. Podczas zajęć personalnych do dyspozycji klienta jest cała sala ze wszystkimi sprzętami, dzięki czemu trening może być różnorodny i maksymalnie skuteczny. Celem treningu jest poprawa zdrowia i samopoczucia poprze zmniejszenie dolegliwości, wzmocnienie i poprawa wyglądu ciała, podniesienie poziomu świadomości swojego ciała, zredukowanie stresu i napięć oraz zwiększenie świadomości na temat zdrowia.

 

Możliwość łączenia lub zamiennego stosowania treningu z terapią w gabinecie fizjoterapeutycznym to najwyższy poziom kompleksowej opieki.

Pilates medyczny w FitLife Studio to nowoczesny trening
Zapraszamy do FitLife Studio.
Zapraszamy do FitLife Studio.

To najlepszy moment na to, że poprawić jakość swojego życia. Zrób pierwszy krok właśnie teraz – umów się na wizytę u fizjoterapeuty lub na trening medyczny pilates. Czekamy na Ciebie w FitLife Studio!

Umów wizytę