Cykl Warsztatów – Oddech w codzienności – (08, 15, 22 lutego)

Cykl warsztatów praktycznych w kameralnej grupie, podczas których poznasz efektywne techniki oraz ćwiczenia oddechowe dla poprawy Twojego zdrowia.

Pełen cykl składa się z 3 zajęć odbywających się raz w tygodniu.

𝐏𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞:

Natalia Höft mgr fizjoterapii, trenerka pilates, instruktor rekreacji ruchowej,
Pomaga pacjentom w różnego rodzaju dolegliwościach od ponad 8 lat, pracując głównie z pacjentami z problemami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz ze sportowcami. Na przestrzeni ostatnich 5 lat zbierała również wiedzę i doświadczenie z zakresu metody pilates zarówno we własnej praktyce jak i nauczaniu podopiecznych. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe na macie, oraz na profesjonalnych sprzętach do pilatesu. Wypracowała skuteczne techniki przywracania zdrowia i sprawności łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu fizjoterapii z metodą Pilates.

Stworzyła własne profesjonalne Studio Fizjoterapii i Pilatesu, w którym pomaga pacjentom dbać o zdrowie i sprawność.

Regularnie uczestniczy w specjalistycznych kursach, szkoleniach i konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym zgłębiając wiedzę z szeroko pojętej dziedziny zdrowia, doskonaląc swój warsztat pracy, aby skutecznie rozpoznawać i wyprowadzać problemy współczesnych pacjentów.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, amatorka biegów długodystansowych, czynna zawodniczka jeździectwa, miłośniczka gór, entuzjastka aktywnego i zdrowego stylu życia. W swojej pracy stawia na holistyczne podejście i dogłębną analizę problemu pacjentów.

Stworzyła i poprowadziła szkolenia i warsztaty z zakresu wykorzystania metody Pilates (w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa, dla osób jeżdżących konno).

Termin: 08, 15, 22.02.2024r. | godz. 20:00
Miejsce: FitLife Studio ul. Bartosza Głowackiego 3a, 85-614 Bydgoszcz

Liczba miejsc ograniczona‼️

Inwestycja:
200 zł za cały cykl

Oferta jest bezzwrotna.
Gwarancją rezerwacji miejsca oraz udziału w szkoleniu jest wpłata całej kwoty szkolenia na nr 44 1140 2004 0000 3502 8358 6683
W tytule przelewu prosimy wpisać nazwę oraz datę warsztatów, imię i nazwisko uczestnika.

Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza w celu zapisania się na cykl warsztatów:

    Administratorem danych osobowych podanych formularzu jest FitLife Studio Natalia Höft ul. Krótka 1, 86 – 140 Gródek. Kontakt z Administratorem kontakt@fitlifestudio.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie – zgodnie z zasadą, która mówi, że przetwarzanie danych osobowych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy bądź przed jej zawarciem ( RODO art. 6 ust. 1 lit B); Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez FitLife Studio Natalia Höft znajdą państwo w naszej Polityce Prywatności.
    Zapraszamy do FitLife Studio.
    Zapraszamy do FitLife Studio.

    To najlepszy moment na to, że poprawić jakość swojego życia. Zrób pierwszy krok właśnie teraz – umów się na wizytę u fizjoterapeuty lub na trening medyczny pilates. Czekamy na Ciebie w FitLife Studio!

    Umów wizytę