FitLife Studio – Nowe miejsce na mapie Bydgoszczy

FitLife Studio to miejsce stworzone przez fizjoterapeutkę, które powstało z pasji i zamiłowania do pracy nad sprawnością ciała. Przestrzeń stworzona dla Was, aby pomagać przy różnego rodzaju dolegliwościach i problemach zdrowotnych. Misją Studio jest dążenie do poprawy i podtrzymywania jak najlepszej sprawności fizycznej pacjentów.


W gabinecie fizjoterapeutycznym możecie umówić się na konsultację diagnostyczną, gdzie przeprowadzony zostanie wnikliwy wywiad oraz niezbędne badania i testy w celu ustalenia prawdopodobnej przyczyny problemu.


Plan działania, który będzie indywidualnie dobrany do Waszych potrzeb, zostanie dokładnie przedstawiony i omówiony, a następnie wspólnie zostaną wyznaczone cele.


Stosowana terapia opiera się na doświadczeniu oraz wiedzy specjalisty i łączy w sobie różnorodność wysoce skutecznych technik pracy z ciałem.


Na sali do ćwiczeń wyposażonej w specjalistyczne sprzęty do treningu metodą Pilates możecie skorzystać z treningu personalnego lub w duecie pod okiem fizjoterapeutki i instruktorki Pilates w jednej osobie.


Pilates medyczny zawiera ćwiczenia inspirowane klasycznym nurtem tej metody, zmodyfikowane do potrzeb ciała, podparte zapleczem fizjoterapeutycznym. Takie zestawienie stanowi znakomitą bazę w treningu medycznym, który ma na celu wyniesienie sprawności Waszych ciał na zupełnie inny poziom.

Praca funkcjonalna w tej formie jest komplementarna do terapii prowadzonej w gabinecie, skupia się na wzmocnieniu mięśni głębokich, rozciąganiu przykurczy w ciele oraz wprowadzaniu prawidłowych nawyków i wzorców ruchowych.


Zadbaj o swoje zdrowie i sprawność w FitLife Studio.

Zapraszamy do FitLife Studio.
Zapraszamy do FitLife Studio.

To najlepszy moment na to, że poprawić jakość swojego życia. Zrób pierwszy krok właśnie teraz – umów się na wizytę u fizjoterapeuty lub na trening medyczny pilates. Czekamy na Ciebie w FitLife Studio!

Umów wizytę